На Одещині чоловік розірвав бюлетені після зауваження членів комісії

На Одещині чоловік розірвав бюлетені після зауваження членів комісії

На Одещині чоловік розірвав бюлетені після зауваження членів комісії
Фото: volodymyrets.city

54-річного мешканця міста Ізмаїл Одеської області оштрафували за пошкодження виборчих бюлетенів. Про таке повідомили в пресслужбі Нацполіції регіону.

Там розповіли, що на одній із дільниць виборець не знайшов вільної кабінки для голосування та хотів заповнити бюлетені біля вільної урни. Члени комісії зробили чоловіку зауваження. Після цього чоловік порвав бюлетені, викинув їх в урну та покинув приміщення.

Раніше в поліції повідомили про ще одного мешканця Ізмаїлу, який порвав бюлетень в кабінці для голосування. Свій вчинок чоловік пояснив тим, що не бажає віддавати свій голос жодній політичній силі.

Правоохоронці склали на чоловіків протокол за ст. 212-23Пошкодження, приховування, знищення свого виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі або винесення його за межі приміщення для голосування.Кодексу України про адміністративні правопорушення, що тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Суспільне Одеси готове надати право учасникам події висловити свою позицію. Для цього пропонуємо зв'язатися з редакцією у будь-який зручний спосіб.

Читайте також

На початок