Підбили результати конкурсу слоганів Запорізької області - будуть запускати повторно

Підбили результати конкурсу слоганів Запорізької області - будуть запускати повторно

Підбили результати конкурсу слоганів Запорізької області - будуть запускати повторно

21 жовтня під час круглого столу з питань розвитку туристичної галузі Запорізької області в облдержадміністрації підбили результати конкурсу слоганів та розробки візуального бренду Запорізької області. Учасники засідання вирішили запустити конкурс повторно.

Засідання провів заступник голови облдержадміністрації Олександр Свистун, також у ньому взяв участь директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА Владислав Мороко. Учасники засідання обговорили результати конкурсу слоганів та результати розробки візуального бренду Запорізької області.

Нагадаємо, що в Запорізькій області триває формування Стратегії розвитку туризму і створення впізнаваного візуального образу регіону. 5 жовтня в Запорізькій ОДА презентували перший етап розробки брендбуку нового дизайну. Також відбулося голосування за регіональний бренд. Розробкою бренду регіону займаються Департамент культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації та маркетингова компанія "Evolution".

З 6 по 16 жовтня на конкурс слоганів було надіслано 94 пропозицій. Відбір слоганів відбувався шляхом голосування членів робочої групи, за результатами якого, найбільшу підтримку отримали такі варіанти:

  • Запоріжжя – у серці назавжди (9 схвалень);
  • Запоріжжя – величність минулого, історія майбутнього! (5 схвалень);
  • Залізне серце України (4 схвалення);
  • Край з характером! Побачимось? (4 схвалення);
  • Тут починалась Україна (4 схвалення);
  • Море і Січ – подих сторіч (4 схвалення);
  • Запорізький край – туристичний рай (4 схвалення).

Проте, на думку експертів, не один із запропонованих варіантів не відображає у повній мірі туристичну привабливість області, тому не може претендувати на перемогу. У зв’язку з чим конкурс буде запущено повторно. Про початок та термін проведення конкурсу буде додатково повідомлено на сайті облдержадміністрації та на тематичних фейсбук-сторінках.

Серед варіантів слогану були також і англомовні слогани. Письменник Євген Лір опублікував на своїй сторінці у Facebook фото, на якому видно кілька варіантів, що розглядалися на закритому голосуванні.

Один з них "Do not waste your time on our reserve" дослівно перекладається як "Не витрачайте свій час на наш заповідник".

Читайте також: Побачити історію: у Запоріжжі презентували веб-портал з архівними фото та документами
На початок