Дуда зустрівся з Трампом у Нью-Йорку

Дуда зустрівся з Трампом у Нью-Йорку

Трамп, Дуда
Колишній президент США Дональд Трамп вітає президента Польщі Анджея Дуду в Трамп-тауер у Нью-Йорку, США, 17 квітня 2024 р. REUTERS/David 'Dee' Delgado

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що приватно зустрівся з колишнім президентом США і кандидатом у президенти від Республіканської партії Дональдом Трампом під час його візиту до Нью-Йорка 17 квітня.

Про це повідомляє Reuters.

Представники Трампа назвали політиків "великими друзями". Вони повідомивши, що Дуда і Трамп обговорили пропозицію президента Польщі про те, щоб країни НАТО витрачали мінімум 3% свого ВВП на оборону.

Дуда, термін повноважень якого закінчується у 2025 році, був одним з міжнародних партнерів Трампа під час його президентства.

"Мене запросив Дональд Трамп до його приватної квартири, так би мовити... Це просто приватна зустріч у зв'язку з моєю присутністю тут, у Нью-Йорку", — сказав Дуда журналістам.

Багато європейських лідерів висловлювали занепокоєння, що наступне президентство Трампа означатиме зменшення підтримки Сполученими Штатами сусідньої з Польщею України та військового альянсу НАТО.

"Президент Трамп із теплотою згадав свою знаменну поїздку до Польщі у 2017 році та похвалив польський народ за непохитний захист свого суверенітету та відданість безпеці кордонів Європи від будь-яких загроз", — йдеться в повідомленні представників Трампа.

На початок