Золото на Кубку України з акробатики завоювали волинські спортсменки

Золото на Кубку України з акробатики завоювали волинські спортсменки Управління молоді та спорту облдержадміністрації

У Вінниці відбулися змагання з Кубку України зі спортивної акробатики серед дорослих. Волинська команда здобула золото, - повідомляють в управлінні молоді та спорту облдержадміністрації.

Волинська жіноча група у складі Дарини Помяновської, Олександри Мальчук та Вікторії Куніцької виборола золоті медалі в багатоборстві та двох окремих видах – динамічних та балансових вправах. Спортсменки Майстри спорту України міжнародного класу, віцечемпіонки світу 2018 року, срібні і бронзові призери чемпіонату світу 2019 року.

Переможниці учениці обласної дитячо-юнацької спортивної школи, тренують спортсменок Олена Крішпинович та Вероніка Пащук.