З 19 жовтня Суми і Сумський район будуть у "червоній" зоні

З 19 жовтня Суми і Сумський район будуть у "червоній" зоні

З 19 жовтня Суми і Сумський район будуть у "червоній" зоні
rubryka.com

Державна комісія з ТЕБ та НС 15 жовтня оновила поділ регіонів України на карантинні зони. Він почне діяти з наступного понеділка - 19 жовтня. Про це повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов.

У "червоній" зоні - місто Суми та Сумський район.

У "помаранчевій" - Глухів, Конотоп, Лебедин, Охтирка, Ромни, Шостка, Білопільський, Буринський, Великописарівський, Глухівський, Конотопський, Краснопільський, Кролевецький, Лебединський, Липоводолинський, Недригайлівський, Охтирський, Путивльський, Роменський, Середино-Будський, Тростянецький, Шосткинський та Ямпільський райони.

Які обмеження діють у зонах

За рішенням Державної і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки у "червоній" зоні встановлюються окремі обмеження, які діятимуть впродовж 14 днів. Зокрема, комісія ухвалює рішення стосовно закриття закладів освіти.

  • Загалом, у "зеленій" зоні обов'язковим залишається носіння масок у приміщеннях і громадському транспорті; заборона на проведення масових заходів з обмеженням на одну людину на 5 квадратних метрів;
  • у "жовтій" зоні діють усі обмеження "зеленої", а також заборона на відвідування установ соцзахисту, де перебувають люди похилого віку;
  • у "помаранчевій" також заборонено роботу хостелів, спортзалів, закладів культури, нічних клубів і обмеження масових заходів з розрахунку на одну людину на 20 квадратних метрів і не більше 100 людей
  • у "червоній" зоні під час карантину закриваються всі торгово-розважальні центри, кафе і ресторани, а ще також припиняється робота громадського транспорту. Крім цього, забороняється посадка та висадка з пасажирських поїздів, за винятком, якщо поїзд їде через цей населений пункт транзитом.

Що відомо

  • На 15 жовтня у Сумській області підтвердили інфікування 271-ї людини. Три людини в Сумах від ускладнень коронавірусу померли.
  • "Первинка задихається". Медики пояснили, чому в сумських амбулаторіях черги.
  • У Сумській лікарні №4 готуються розгорнути додаткові ліжка для людей з COVID-19.
  • У Сумах переповнені лікарні з хворими на коронавірус: один лікар - на сотню пацієнтів стаціонару.
  • У Сумах працює цілодобова "гаряча лінія" з підтримки хворих на коронавірус – 70-00-77.

На початок