Польща і Німеччина 26 березня запустять "коаліцію бронетехніки" для України

Польща і Німеччина 26 березня запустять "коаліцію бронетехніки" для України

Польща і Німеччина 26 березня запустять "коаліцію бронетехніки" для України
Міністри оборони Польщі й Німеччини Владислав Косіняк-Камиш і Борис Пісторіус, 18 березня 2024 року. Фото: Міноборони Польщі

Польща і Німеччина 26 березня дадуть старт “коаліції бронетехніки” для потреб Збройних Сил України.

Про це напередодні заявив віцепрем’єр - міністр національної оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш під час зустрічі з німецьким міністром оборони Борисом Пісторіусом в центрі Міноборони Польщі у Геленові поблизу Варшави, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“26 березня ми як співлідери — Польща та Німеччина — активуємо коаліцію бронетехніки для підтримки України. Це одна з найважливіших коаліцій, які були створені”, — заявив Косіняк-Камиш.

Він додав, що Варшава і Берлін є співлідерами цього проєкту, і до нього вже приєдналися інші партнери, такі як Велика Британія, Швеція, Італія.

При цьому Пісторіус підкреслив, що ця коаліція має "довгостроковий характер". За його словами, ключовим є збільшення виробництва усілякого роду оборонної продукції у межах польсько-німецької співпраці.

Раніше Франція, Німеччина та Польща домовилися про створення нової коаліції "засобів реактивної артилерії великої дальності" для української армії. Її сформують в рамках контактної групи Рамштайн. Про це домовилися представники Веймарського трикутника в Берліні 15 березня, пише німецький щотижневий журнал Der Spiegel.

На початок