У США підлітка засудили на 40 років за підпал

У США підлітка засудили на 40 років за підпал

ЗМІ

У США на 40 років засудили одного з підлітків, які підпалили будинок у Денвері. В результаті пожежі загинули пʼять людей. Поліція вважає — це помста за викрадений телефон, який знайшли у будинку.

Про це повідомляє американський телеканал ABC News.

Сама подія сталася 5 серпня 2020 року. Тоді троє підлітків — Гевін, Кевін та Діллон — вночі підпалили дім, де згоріли пʼятеро членів сім’ї Діол, серед яких шестимісячна дитина. Троє людей змогли врятуватися, випригнувши з вікон другого поверху.

За версією слідства, у Кевіна викрали iPhone, який він зміг вистежити (це можливо за допомогою програми "Локатор" на пристроях операційної системи IOS — ред.). Він знайшов будинок та з іншими хлопцями підпалити його. Кевін зізнався у підпалі та наступного дня в новинах дізнався, що жертвами були не ті люди, які його пограбували.

19-річний Гевін постава перед судом та визнав себе винним в одному із пунктів звинувачення. Він отримав 40 років увʼязнення. Діллону, якому на момент пожежі було 14, увʼязнили на 10 років: спочатку три роки у колонії для неповнолітніх та ще сім у колонії для молодих ув'язнених. Вирок Кевіну винесуть 21 березня.

На початок