На окупованій Луганщині людям дозволили "голосувати" без прописки

На окупованій Луганщині людям дозволили "голосувати" без прописки

На окупованій Луганщині людям дозволили "голосувати" без прописки
Виборці стоять в черзі під час чергових місцевих виборів, на одній з виборчих дільниць, в смт Коцюбинське (Київська область), 25 жовтня 2020 р. Фото: Ковальчук Віктор / УНІАН

Так званий виборчком "ЛНР" визначив дільниці для виборців, які не мають реєстрації за місцем проживання. Раніше окупанти казали, що "голосувати" мають люди, які прописані на окупованій Луганщині.

Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.

Він зазначив, що цей перелік не оприлюднений, але про нього можна дізнатися, лише зателефонувавши на гарячу лінію.

"До речі, раніше в голосуванні мали взяти участь виключно особи, які документально підтвердили факт реєстрації на території так званої ЛНР. Відсьогодні вже можна все і всім", — сказав Лисогор.

Що відомо про підготовку на окупованих територіях до незаконного голосування на виборах президента РФ

На окупованих територіях, зокрема у Луганської області, окупаційна влада у лютому розпочала підготовку для проведення псевдоголосування. Воно триватиме декілька днів, буде можливість голосувати вдома, розповідав начальник Сєвєродонецької РВА Роман Власенко.

Крім того, в тих населених пунктах, де є інтернет, окупанти намагаються влаштувати онлайн голосування. Взяти участь у цих виборах можна буде не лише із російським, а й з українським паспортом.

Що відомо про вибори президента Росії

Вибори президента РФ відбудуться протягом трьох днів — з 15 по 17 березня 2024 року.

У грудні Центральна виборча комісія Росії ухвалила постанову про проведення президентських виборів в березні 2024 року на окупованих територіях України.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок