Ніколенко назвав пʼять пріоритетів роботи в Торонто

Ніколенко назвав пʼять пріоритетів роботи в Торонто

Ніколенко назвав пʼять пріоритетів роботи в Торонто
Генеральний консул України у Торонто Олег Ніколенко. Фото: Facebook Олег Ніколенко

Новопризначений Генеральний консул України у Торонто Олег Ніколенко назвав пʼять пріоритетів майбутньої роботи в Канаді.

Про це Ніколенко написав у Facebook.

Серед пріоритетів він назвав такі:

  • Залучення нової допомоги для України,
  • Економіка, відбудова зруйнованої інфраструктури,
  • Співпраця із організаціями українців Канади, публічна дипломатія, інформаційна робота,
  • Гуманітарні проєкти,
  • Захист прав та інтересів українців в Онтаріо та Манітобі, надання їм якісних консульських послуг в Торонто.

11 березня колишній речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко був призначений Генеральним консулом України у Торонто в Канаді.

Ніколенко обіймав посаду речника міністерства закордонних справ понад три роки. 8 березня Ніколенко поінформував, що йде з посади речника.

Нагадаємо, Послом України в Канаді з 9 березня 2022 року є Юлія Ковалів.

Що відомо про Олега Ніколенка

За даними, які опубліковані на сайті МЗС України, Олег Ніколенко у 2008 році здобув філологічну освіту в Інституті філології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, отримавши диплом магістра з відзнакою "Перекладач англійської та арабської мов". У 2011 році закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, ставши юристом-міжнародником.

У 2008 році пройшов конкурс на посаду аташе посольства України в Лівії, де починаючи з 2011 року, коли в Лівії спалахнула громадянська війна, займався евакуацією українських громадян.

Після повернення із Лівії займався в МЗС України регіоном Північної Африки та Близького Сходу, був помічником Спецпредставника України з питань Близького Сходу та Африки.

Упродовж 2015-2020 років був речником постійного представництва України при ООН у Нью-Йорку. У 2016-2017 роках входив до складу української делегації в Раді безпеки ООН під час непостійного членства України, де курував питання Північної та Західної Африки, врегулювання проблематики Західної Сахари, був координатором Санкційного комітету Радбезу ООН щодо Судану 1591 (2005).

У 2019-2020 роках обіймав посаду віцеголови комітету ООН з питань інформації, брав участь в реформуванні інформаційної політики ООН в контексті протидії пандемії COVID-19.

На початок