Біткоїн сягнув нового рекордного максимуму і коштує понад $71 тисячу

Біткоїн сягнув нового рекордного максимуму і коштує понад $71 тисячу

ЗМІ
Біткоїн
. Біткоїн. Фото: Unsplash

Криптовалюта біткоїн 11 березня сягнула нового рекорду і наразі коштує понад 71 677 доларів.

Про це повідомляє агентство Reuters.

Зокрема на європейських торгах біткоїн виріс на 4,8% до рекордних 71 677 тисяч, збільшивши річний приріст до 70%. Найбільша криптовалюта у світі зросла завдяки притоку готівки в нові спотові біржові фонди, а також через очікування того, що Федеральний резерв США незабаром скоротить відсоткові ставки.

Згідно з даними Лондонської фондової біржі (LSEG), потоки капіталу до 10 найбільших спотових біржових фондів біткоїнів США сповнилися до двотижневого мінімуму за тиждень до 8 березня, проте досягли майже 2 мільярдів доларів.

Пропозиція біткоїна, яка обмежена 21 мільйоном токенів, стане більш обмеженою у квітні, коли відбудеться так званий "халвінг"Халвінг (halving) – це дворазове скорочення нагороди майнерів після видобутку кожного 210 000 блоків у блокчейн-системі..

Крім того, криптовалюта ефір виросла на 2,1% і наблизилась до позначки у 4 тисячі доларів, що є найвищим показником за останні два роки. Припущення, що американські регулятори можуть схвалити лістинг спотових ефірних ETF в цьому році, призвело до зростання ціни на 75% цьогоріч.

Як повідомляло Reuters, 6 березня біткоїн досяг максимуму в $69 202, перевищивши історичний пік листопада 2021 року, коли він коштував $68 999,99 після чого обвалився до $63 400.

На початок