Зеленський прокоментував знищення 13 російських літаків за місяць

Зеленський прокоментував знищення 13 російських літаків за місяць

Зеленський прокоментував знищення 13 російських літаків за місяць
. Президент України Володимир Зеленський. Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський відреагував на знищення українськими військовими 13 російських літаків у лютому.

Про це глава держави повідомив у соцмережі X.

"Десять Су-34, два Су-35 та один А-50 більше не скидатимуть бомби на українських захисників і мирне населення, не координуватимуть масовані ракетні удари по українських містах. Я вдячний та пишаюся нашими воїнами, які досягли таких результатів", — зазначив Зеленський.

Президент підкреслив, що це досягнення не лише послаблює здатність РФ завдавати руйнувань, але й демонструє, що Україна здатна здобувати значні перемоги на полі бою.

"Попри обмежені можливості та відсутність переваги у повітрі, Україні вдалося зробити лютий 2024 року катастрофічним місяцем для російської бойової авіації", — наголосив глава держави.

Зеленський закликав партнерів прискорити ухвалення рішень стосовно посилення української ППО та військово-повітряних спроможностей.

"Разом ми повинні перемогти Росію в небі над Україною вже цього року. Абсолютно точно ми можемо це зробити, якщо матимемо необхідні засоби. Контроль над небом врятує тисячі цивільних життів і допоможе нашим військам на землі", — пояснив президент.

Глава держави додав, що це саме ті кроки, які необхідні для реалізації рішень, що дадуть змогу якнайшвидше покласти край агресії РФ.

На початок