Королівська поліція Канади зазнала кібератаки

Королівська поліція Канади зазнала кібератаки

ЗМІ
Канада, кіберзлочинність
. Фото ілюстративне: УНІАН

Королівська канадська кінна поліція (RCMP) 23 лютого зазнала кібератаки, яка мала "тривожний" масштаб. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження.

Про це повідомляє ABC News.

Видання пише, що внаслідок атаки могла бути зламатися електронна система поліції. Немає відомостей про вплив на безпеку та безпеку операцій, йдеться в заяві агентства для ABC News.

"Хоча порушення такого масштабу викликає занепокоєння, швидка робота та впроваджені стратегії пом’якшення демонструють значні кроки, вжиті RCMP для виявлення та запобігання цим типам загроз", — йдеться в заяві.

У поліції кажуть, що працюють з іншими канадськими урядовими партнерами, щоб продовжити "оцінку масштабів і масштабів порушення безпеки, а також притягнути винних до відповідальності".

Ця новина зʼявилася після застереження експертів про небезпеку кібератак на критичну інфраструктуру та урядові операції. Офіс канадського уряду з глобальних справ став об’єктом тривалого порушення безпеки минулого місяця через "зловмисну" кіберактивність, яка вплинула на внутрішні дані співробітників агентства.

Міністерство юстиції США також заявило минулого місяця, що успішно завадило спробам хакерів, спонсорованих урядом Китаю, націлитися на критичні інфраструктурні мережі США за допомогою шкідливого програмного забезпечення.

На початок