У ЗСУ назвали мету створення Сил безпілотних систем

У ЗСУ назвали мету створення Сил безпілотних систем

Сухаревський
. Командир 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка Вадим Сухаревський. Фото: Олександр Брамський/Суспільне

У структурі ЗСУ створять Сили безпілотних систем, які мають стати "надійним плечем" підтримки для бойових бригад ЗСУ і дасть можливість "асиметрично відповідати" на дії росіян.

Про це заявив заступник головнокомандувача Збройних Сил України Вадим Сухаревський на форумі "Україна. Рік 2024".

"Метою нашої команди є три основні тези: ефективність, системність та аналіз застосування Сил безпілотних систем. Це буде потужний кулак, який буде вирішувати реальні завдання на полі бою, який буде надійним плечем підтримки для наших бойових бригад. Це буде той елемент, який дасть можливість асиметрично відповідати на дії противника і завдавати йому максимальних втрат", — сказав він.

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін зазначив, що створення Сил безпілотних систем буде головним завданням цього року.

"Сьогодні йде класифікація дронів за артилерійським еквівалентом, наприклад, мінометні, артилерійські тощо. Буде дуже цікаве, але непросте завдання побудувати нові сили. Останній раз такі сили будувались 100 років тому. Побудова нових систем буде головне завдання цього року. Є виробники, які спроможні вироблять дрони, РЕБ і багато іншого, тепер головне питання як це інтегрувати і управляти", — сказав він.

На початок