Сирський та Умєров відвідали командні пункти на передовій

Сирський та Умєров відвідали командні пункти на передовій

Сирський Умєров
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський та міністр оборони Рустем Умєров. Фото: Telegram / Олександр Сирський

Головнокомандувач Збройних сил України (ЗСУ) Олександр Сирський та міністр оборони України Рустем Умєров відвідали передові командні пункти військових частин і підрозділів у районі ведення бойових дій.

Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ.

"Заслухали командувачів угруповань військ щодо ситуації на ділянках їх відповідальності. Ворог регулярно штурмує позиції наших військ. На багатьох напрямках обстановка складна та потребує постійного контролю", — написав він у Телеграм.

Під час візиту Сирський та Умєров з командувачами детально проаналізували поточну ситуацію та обговорили необхідні подальші кроки. Зокрема, щодо використання потенціалу маневрової та позиційної оборони, а також підсилення окремих ділянок фронту.

"Також ми поспілкувалися з командирами бригад та окремих батальйонів щодо стану справ на місцях. Проаналізували проблеми, які виникають в бригадах. Вкотре я звернув увагу командирів на важливість координації та належної оперативної взаємодії всіх Сил оборони, а також збереження життя наших захисників і захисниць", — зазначив Сирський.

Він наголосив, що на місці ухвалив кілька невідкладних рішень задля покращення боєздатності, стійкості та управління підрозділами.

"Окремо подякував командирам бригад і підрозділів за рішучі дії та ініціативу. Попри складну ситуацію, наші воїни мужньо утримують рубежі та позиції. Ворог зазнає непоправних втрат", — зазначив Головком.

На початок