Президентка Грузії: "Минуло два роки, але Росії не вдалося зламати Україну"

Президентка Грузії: "Минуло два роки, але Росії не вдалося зламати Україну"

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі
. Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі. Фото: Офіційний вебсайт президента Грузії

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі на другі роковини початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну заявила, що навіть через два роки запеклих боїв Росія не змогла перемогти українців.

Про це Зурабішвілі сказала у відеозверненні, яке виклала у соцмережах.

"Минуло два роки, але Росія не перемогла! Росія не змогла зламати Україну та вашу силу. Росії не вдалося поділити Європу і відокремити вас від Європи. Солідарність з вами одностайна, підтримка очевидна, а успіх і перемога за вами!", — сказала Зурабішвілі.

Також МЗС Грузії опублікувало заяву із непохитною підтримкою суверенітету та територіальної цілісності України. У дипломатичному відомстві підкреслили, що минуло два роки з моменту повномасштабного вторгнення РФ в Україну та "явного порушення основоположних принципів та норм міжнародного права та Статуту ООН".

"Війна забрала незліченну кількість життів і призвела до появи мільйонів біженців. Від імені Грузії ми підтверджуємо нашу непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Грузія стоїть поряд з Україною та українським народом", - наголошується у заяві МЗС.

На початок