Ніч на 7 жовтня у Києві побила температурний рекорд

Ніч на 7 жовтня у Києві побила температурний рекорд

Ніч на 7 жовтня у Києві побила температурний рекорд
. УНІАН

Ніч на 7 жовтня у Києві виявилася найтеплішою за весь період спостережень Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського. З початку року у столиці встановлено 27 температурних рекордів.

Про це йдеться у повідомленні на сайті обсерваторії. У ніч на 7 жовтня температура не опустилася нижче +14,5 градусів. Попереднє рекордне значення +13,8 градусів, яке зафіксували у 1893 році, перевищено на 0,7°С.

В обсерваторії додали, що з початку року у Києві встановлено 27 температурних рекордів і метеорологічне літо у столиці триває.

Що відомо

  • Цьогорічний вересень у столиці повторив рекорд понад 100-річної давнини: середньомісячна температура повітря вересня у Києві становила +18,4°С, що перевищило кліматичну норму аж на 4,5°С.
  • Також літо 2020 року в Києві стало другим найспекотнішим за 139 років: середня температура повітря становила +21,7ºС, що на 3ºС перевищило кліматичну норму і забезпечило другу позицію серед найспекотніших з 1881 року.
  • За останні 30 років температура повітря в країні підвищилася, а кількість опадів зменшилась. Найтепліше стало в Києві та Чернігові, найменше температура піднялася в Ужгороді.
На початок