У Німеччині помер ще один український баскетболіст унаслідок нападу 10 лютого

У Німеччині помер ще один український баскетболіст унаслідок нападу 10 лютого

У Німеччині помер ще один український баскетболіст унаслідок нападу 10 лютого
. Фото: Федерація баскетболу України

В одній з лікарень Німеччини помер 18-річний український баскетболіст Артем Козаченко, що потрапив до реанімації унаслідок озброєного нападу в Дюссельдорфі 10 лютого.

Про це повідомили у клубі ART Giants, за який виступав хлопець.

Як вказується, Козаченку зробили низку операцій. Однак за останні кілька днів стан різко погіршився і медики не змогли врятувати спортсмена.

"Артем був невіддільною частиною нашої команди. Ми глибоко шоковані, сумуємо і прощаємося ще з одним великим баскетбольним талантом із наших лав", — зазначили на Instagram-сторінці ART Giants.

Що відомо про напад на українських баскетболістів

10 лютого у Німеччині на українських баскетболістів Володимира Єрмакова та Артема Козаченка напали невідомі з ножами. Унаслідок отриманих поранень Єрмаков помер в лікарні, а Козаченко перебував у реанімації.

Слідчим вдалося встановити особи двох людей, які напали на спортсменів. Їм оголосили про підозру в скоєнні злочину та заарештували. Зловмисниками виявилися 15-річний німець-турок з Гельзенкірхена, а також 14-річний німець-грек з Херне, які вже фігурували у кримінальних справах.

Пізніше речник МЗС України Олег Ніколенко розповів, що Генконсульство у Дюссельдорфі вже провело переговори з главою поліції міста Ессен. За його словами, консули наголосили на необхідності якнайшвидшого проведення розслідування та притягнення злочинців до відповідальності.

На початок