Зеленський вшанував пам'ять Героїв Небесної Сотні

Зеленський вшанував пам'ять Героїв Небесної Сотні

Зеленські
. Президент Володимир Зеленський з дружиною Оленою вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні 20 лютого 2024 року. Фото: пресслужба президента

Президент Володимир Зеленський з дружиною Оленою вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. За його словами, пам’ять про те, як українці вміють виборювати власну свободу.

Про це він сказав у зверненні.

"Десять років Небесній Сотні. Вже десять... Десять років тому українців спробували вбити у власній країні, у власній столиці лише за мирний вибір бути собою та бути вільними. Десять років, як спроби знищити нас і нашу незалежність тривають. Проти беззбройної Небесної Сотні були кулі. Тепер – це ракети, дрони та армії. Але десять років тому ми встояли й далі стоїмо. Сотня й сотні – небесні й живі захисники нашого права бути! Дякуємо вам за все! І вистоїмо разом", — сказав президент.

Зеленський наголосив, що сьогодні Україна вшановує пам’ять про подвиг Героїв Небесної Сотні, про те, як українці вміють виборювати власну свободу.

"Пам’ять про те, що наша єдність не має противника, здатного її перемогти. Що самовідданість українців не має меж і творить історію. 10 років тому українці вирішили раз і назавжди: ми хочемо й будемо жити лише у європейській державі. Все це 10 років тому для народу було стимулом боротись. Все це є стимулом для нас і сьогодні. Захищати свою землю. Захищати свою свободу. Захищати своє завтра. Захищати свою Україну. Слава Україні!" — сказав він.

На початок