Слідом за ЄС: США хочуть накласти санкції на компанії Китаю, які звинувачують в допомозі Росії

Слідом за ЄС: США хочуть накласти санкції на компанії Китаю, які звинувачують в допомозі Росії

ЗМІ
Санкції, США, Китай
. Ілюстративне фото: Unsplash

Сполучені Штати Америки розглядають санкції проти китайських компаній, які підозрюють у нібито допомозі Росії у війні проти України.

Про це повідомляє CNBC з посиланням на американських конгресменів.

"США розглядають санкції проти китайських компаній, які, як вважають, допомагають Росії підживлювати конфлікт в Україні... що стане першим прямим звинуваченням щодо Пекіна", — йдеться в повідомленні телеканалу.

Конгресмен Джеррі Коннолл заявив, що санкції можуть бути введені "дуже скоро", попри взаємну залежність торгівлі двох країн. Однак, він сподівається, що сама загроза введення таких обмежень "прояснить деяке мислення в Пекіні".

"І чесно кажучи, Китай може втратити набагато більше, ніж Росія", — сказав сенатор-демократ Джеральд Конноллі в ефірі телеканалу.

Він додав, що законодавці вже розглядають такі плани після того, як подібні заходи були запропоновані минулого тижня Європейським Союзом.

Британська газета The Guardian писала, що ЄС вперше пропонує санкціонувати компанії Китаю, спрямованих на закриття лазівок, які дозволяють Росії направляти військові технології через треті країни на свої збройові заводи.

На початок