На Кубку світу з боротьби самбо житомирянки вибороли золоті медалі

Самбо, Кубок світу, Віолетта Кумечко, Марія Чернокоз
Дві житомирянки вибороли золоті медалі на Кубку світу у місті Лімасол. Фото: Олена Кумечко/Facebook

Вихованки житомирської дитячо-юнацької спортивної школи Віолетта Кумечко та Марія Чернокоз здобули золоті медалі на Кубку світу з боротьби самбо в місті Лімасол (Кіпр).

Про це у коментарі Суспільному розповіла тренерка Олена Кумечко.

Кубок світу з боротьби самбо серед юнаків і дівчат, юніорів і юніорок, чоловіків і жінок проходить в місті Лімасол (Кіпр).

Збірна України на Кубку світу з боротьби самбо. Фото: Олена Кумечко

Житомирські борчині Віолетта Кумечко та Марія Чернокоз вибороли золоті медалі.

"Віолетта Кумечко стала першою серед дівчат старшого віку, а Марія Чернокоз — серед юніорок. Дякуємо Президенту федерації Вадиму Рогачу і всьому колективу Національної федерації самбо України за довіру та можливість представляти Україну на світових змаганнях", — сказала Олена Кумечко.

Віолетта Кумечко бореться із самбісткою з Франції. Фото: Олена Кумечко

Віолетта Кумечко на борцівському килимі із самбісткою з Франції. Фото: Олена Кумечко

Віолетта Кумечко та Марія Чернокоз з нагородами. Фото: Олена Кумечко

15-21 лютого місто Лімасол приймає Кубок світу зі спортивного й бойового самбо. У турнірі беруть участь представники 12 країн, які виступають у трьох вікових категоріях (16-18 років, 18-20 років, дорослі). Змагання зібрали три сотні учасників із 12 країн світу.

Збірна України на Кубку світу з боротьби самбо у місті Лімасол (Кіпр). Фото: Олена Кумечко

У лютому 2023 року Суспільне повідомляло, що спортсменка з Житомира Віолетта Кумечко виборола дві золоті медалі на етапі Кубку світу з самбо.