Головного архітектора Сумщини Володимира Бикова затримали на хабарі

Головного архітектора Сумщини Володимира Бикова затримали на хабарі

Головного архітектора Сумщини Володимира Бикова затримали на хабарі
Начальник управління містобудування та архітектури Сумської ОДА Володимир Биков. Фото: Суспільне Суми

Головного архітектора Сумщини Володимира Бикова затримали на хабарі у сумі 5 тис. доларів США за розв'язання питання, пов`язаного з плануванням території. Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному міри запобіжного заходу.

Про це повідомили в прокуратурі Сумщини.

За даними слідства, вказаний службовець повідомив керівнику ТОВ про необхідність сплатити 5 тис. доларів США за вирішення питань, пов’язаних із схваленням детального планування частини території для розміщення та експлуатації будівель та споруд.

Першу частину в розмірі 2 тис. 500 доларів США начальник управління одержав 5 лютого 2024 року. Решту — в четвер, 8 лютого 2024 року. Після цього правоохоронці затримали начальника управління в порядку ст. 208 КПК України.

Володимиру Бикову повідомлено про підозру за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Що відомо про Володимира Бикова

Володимиру Бикову 67 років. Він заслужений архітектор України, а з липня 2020 року – директор Департаменту містобудування та архітектури Сумської ОДА. Цю посаду Биков займав з 1995 по 2003 р.

1984-1989 – районний архітектор Білопільського району. А з 1989 по 1995 рр. – Биков був заступником начальника головного управління архітектури та містобудування по сільському будівництву Сумської області.

Він двічі був головним архітектором Сум – з 2003 по 2006, та з 2010 по 2016 рр, коли його було звільнено під час ліквідації Департаменту містобудування та земельних відносин. У липні 2018 року Сумський районний суд поновив Володимира Бикова на посаді головного архітектора Сум. Сумська міська рада це рішення оскаржувала в апеляційному суді.

2007-2009 – директор ТОВ "Архітектурне бюро "А.Б.К."; А з 2009 по 2010 рр. – директор філії Державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Укрдержбудекспертизи в Сумській області.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок