Школярі Вінницької громади виходять на офлайн навчання

Школярі Вінницької громади виходять на офлайн навчання

Школярі Вінницької громади виходять на офлайн навчання
Фото ілюстративне, pexels

З понеділка, 12 лютого, школярі Вінницької громади виходять на офлайн навчання. Таке рішення 9 лютого ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це Суспільному розповіла директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Дистанційно діти навчалися з 29 січня. Онлайн уроки організували з метою профілактики грипу у містян, аби обмежити скупчення дітей в організованих колективах. Такі рекомендації не порушували основні принципи освіти, сказала Яценко.

За словами заступника обласного центру контролю та профілактики хвороб Олександр Загоруйко, на Вінниччині фіксують тенденцію на зменшення захворюваності.

"На цьому тижні захворіли трохи більше 11 тисяч осіб на грип, ГРВІ та ковід. Серед них майже 50% — це діти, 5500 осіб. В порівнянні з минулим тижнем, захворюваність зменшилась на 13,7%. Зараз ми на середньому рівні інтенсивності захворюваності. На території міста Вінниці захворюваність за останні два тижні, після введення обмежувальних заходів, зменшилася більше ніж на 50%", — сказав Олександр Загоруйко.

Цього тижня зафіксували другий летальний випадок за період спалаху грипу.

"Це жінка, 31 рік, жителька Вінницького району. Вона мала супутні захворювання та не була вакцинована", — розповів Загоруйко.

На початок