Bloomberg: 13 пакет санкції ЄС проти Росії торкнеться 55 компаній та понад 60 людей

Bloomberg: 13 пакет санкції ЄС проти Росії торкнеться 55 компаній та понад 60 людей

Bloomberg: 13 пакет санкції ЄС проти Росії торкнеться 55 компаній та понад 60 людей
Фото: НАЗК

У Європейському союзу працюють над 13 пакетом санкцій проти РФ. Під обмежувальні заходи можуть потрапити близько 55 компаній та понад 60 фізичних осіб.

Про це повідомило Bloomberg з посиланням на відповідні документи.

Як зазначило агентство, санкції торкнуться низки фірм й людей, що займаються виробництвом зброї та постачанням ключових технологій, електроніки, які використовуються російськими оборонними компаніями.

"Пропозиції, що потребують підтримки всіх держав-членів, перш ніж їх ухвалять, також будуть націлені на судноплавні компанії, які забезпечують транспортування та логістику для перевезення боєприпасів з КНДР до РФ", — вказали у матеріалі.

Водночас Bloomberg уточнило, що 13 пакет санкцій, як очікується, буде обмеженим за обсягом. Частина членів ЄС закликає блок бути більш амбітним та додати до переліку нові економічні обмеження.

Раніше стало відомо, що у Європейському союзі розпочали обговорення нового пакета санкцій проти РФ, який мають намір затвердити до 24 лютого.

До слова, президент Володимир Зеленський заявив, що не задоволений санкціями проти РФ, адже вони не перешкоджають виробляти ракети.

Що відомо про санкції ЄС проти Росії

У лютому 2023 року країни ЄС ухвалили 10 пакет санкцій проти Росії. Обмеження запровадили проти 121 російської фізичної та юридичної особи, зокрема трьох банків, Міноборони та Служби зовнішньої розвідки РФ.

21 червня 2023 року Єврокомісія погодила 11 пакет санкцій проти Росії, який включає заходи, спрямовані на протидію обходу обмежень.

18 грудня 2023 року Рада Європейського союзу схвалила дванадцятий пакет економічних та індивідуальних обмежувальних заходів у зв'язку з продовженням війни Росії проти України.

На початок