Apple відкрила продажі на окуляри додаткової реальності Vision Pro

Apple відкрила продажі на окуляри додаткової реальності Vision Pro

Apple Vision Pro, Apple, технології
Гарнітура Apple Vision Pro виставлена ​​під час першого дня продажів у магазині Apple у Пало-Альто, Каліфорнія, США, 2 лютого 2024 року. Фото: AP/Noah Berger

Від сьогодні, 2 лютого, Apple відкрила офіційні продажі анонсованих торік окулярів додаткової реальності Vision Pro. До цього девайси надавали лише блогерам для реклами та оглядів продукту.

Генеральний директор Apple Тім Кук і старший віце-президент з роздрібної торгівлі та персоналу Дейрдре О'Брайен з'явилися у флагманському магазині Apple у Нью-Йорку, щоб відзначити запуск і привітати клієнтів.

Гарнітура змішаної реальності компанії була доступна для попереднього замовлення 19 січня, але офіційно з’явилася в магазинах США в п’ятницю для покупки або безкоштовної демонстрації пристрою. Гендиректор Тім Кук раніше заявляв, що ця гарнітура буде продаватися виключно офлайн у фірмових магазинах компанії за 3 500 доларів.

Десятки людей відстояли черги від самого ранку, перш ніж відкрили магазини, щоб забезпечити собі місця в черзі.

Вперше компанія презентувала окуляри додаткової реальності Vision Pro 5 червня 2023 року під час презентації WWDC2023.

Можливості окулярів Apple Vision Pro

У Купертіно його називають "революційний просторовий комп’ютер, який плавно поєднує цифровий вміст із фізичним світом".

Користувач зможе використовувати його як звичайний компʼютер: переглядати фото, фільми, браузер, слухати музику, створювати проєкти, проводити конференції тощо. Керувати можна буде за допомогою рук, очей та голосу.

Для розблокування та захисту данних Apple розробили технологію — Optic ID. Це нова безпечна система автентифікації, яка аналізує райдужну оболонку ока користувача під впливом різних невидимих ​​світлодіодів, а потім порівнює їх із зареєстрованими даними Optic ID.

До окуляр буде підключатися акумулятор, який користувач може покласти собі в кишеню. В девайс вмонтовані 2 чіпи. M2 забезпечує автономну продуктивність, тоді як новий чіп R1 обробляє вхідні дані з 12 камер, 5 датчиків і 6 мікрофонів, щоб забезпечити відчуття, що контент з’являється прямо перед очима користувача в режимі реального часу.

За допомогою окуляр змішаної реальності можна буде переглядати фільми та змінювати простір навколо себе.

На Vision Pro можна буде грати й в ігри, які доступні й на інших девайсах компанії в Apps Store. До окуляр можна під'єднати геймпади або грати руками.

На початок