13 кандидатів на посаду міського голови Вінниці: що про них відомо

13 кандидатів на посаду міського голови Вінниці: що про них відомо

13 кандидатів на посаду міського голови Вінниці: що про них відомо
УНІАН

Територіальна виборча комісія Вінниці зареєструвала 13 кандидатів на посаду мера. Двом претендентам відмовили: Сергію Щетиніну (не вніс грошової застави) та Борису Максимчуку (партія вчасно не повідомила про конференцію і час її проведення).

Що відомо про зареєстрованих кандидатів? Огляд Суспільного.

12 кандидатів на посаду міського голови Вінниці: що про них відомо
Оригінальне

Сергій Борзов

Загальні відомості. Сергій Сергійович Борзов народився у Вінниці 1980 року. Закінчив 35-ту школу. Навчався на історичному факультеті Вінницького педуніверситету. У 2018 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України.

З 2006 року, коли займався підприємницькою діяльністю, створив команду «Вінницькі перці». Пізніше Борзов став директором команди КВН «Збірна України». Разом з дружиною Іриною Борзовою виховують двох доньок і сина.

Політична діяльність. У 2014 році Сергій Борзов отримав пропозицію працювати на держслужбі та переїхав до Києва. Має 6-річний досвід на різних посадах у Державному управлінні справами. У 2018 році він закінчив Національну академію державного управління при Президентові України. У 2020 призначений головою Вінницької ОДА.

На вибори 2020 йде від "Слуги народу".

Майно та активи. У декларації про доходи зазначено: автівка марки Toyota, модель RAV 4, рік випуску - 2014. Нерухомості та земельні ділянки не задекларованні.

12 кандидатів на посаду міського голови Вінниці: що про них відомо

Сергій Моргунов

Загальні відомості. Сергій Анатолійович Моргунов народився 9 липня 1968 року у Вінниці. Вищу освіту здобував у Чернівецькому державному університеті ім. Ю. Федьковича та Національній академії державного управління при Президентові України.

Політична діяльність. З 1998 по 2006 рік працював на керівних посадах у комерційних структурах. З серпня 1992 року по вересень 1997 року працював викладачем історії та суспільствознавства у Вінницькому технікумі м'ясної та молочної промисловості. У березні 2002 року обраний депутатом Вінницької міської ради 4-го скликання. У 2006 році обраний депутатом 5-го скликання до Вінницької міської ради, а на 1-й сесії міської ради 5-го скликання - секретарем. На виборах 31 жовтня 2010 року Сергій Моргунов обраний депутатом 6-го скликання до Вінницької міської ради. На 1-й сесії міськради 6-го скликання був переобраний секретарем міської ради на другий термін. З лютого 2014 року — виконувач обов'язків Вінницького міського голови. У 2015 році був обраний Вінницьким міським головою.

На вибори 2020 йде від "Української стратегії Гройсмана".

Майно та доходи. Вид активів "готівкові кошти" перевищує 5 млн. грн. Має нерухомість площею більше 300 м2. Задекларовано нерухомість (тип "Житловий будинок", "Квартира", "Кімната", "Садовий (дачний) будинок") площею більше 300 м2 на будь-якому праві власності.

12 кандидатів на посаду міського голови Вінниці: що про них відомо
Нардепка Олександра Устінова ("Голос"). Фото: Facebook

Олександра Устінова

Загальні відомості. Олександра Юріївна Устінова народилася 2 жовтня 1985 року у Вінниці. Вищу освіту здобувала у Національному університеті "Києво-Могилянська академія", Українській школі політичних студій. Навчалася у Стенфордському університеті, США. Устінова - учасниця Революції Гідності, волонтерка в організації допомоги дітям загиблих воїнів в АТО.

Політична діяльність. З 2014 року — незалежна експертка та членкиня правління ГО "Центр протидії корупції". У 2015 році обрана секретарем Ради Громадського Контролю НАБУ 1 скликання. З серпня 2017 року - членкиня комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми МОЗ України.У 2019 році Олександра Устінова була обрана народною депутаткою на позачергових виборах до Верховної Ради України IX скликання від партії «Голос» під номером 5 у партійному списку. З початку скликання є членом Комітету з питань правоохоронної діяльності.Секретар лічильної комісії Верховної Ради України. Устінова - заступник голови Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо дотримання вимог законодавства під час зміни власників інформаційних телеканалів та забезпечення протидії інформаційному впливу Російської Федерації. З 2019 року — учасниця Міжфракційного об'єднання "Гуманна країна". Членкиня Української частини Парламентської асамблеї України і Республіки Польща. Співголова групи з міжпарламентських зв'язків з Королівством Нідерландів. Олександра Устінова - заступниця керівника групи з міжпарламентських зв'язків з Ірландією, Державою Ізраїль, Канадою, Сполученими Штатами Америки. Членкиня групи з міжпарламентських зв'язків з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії, Турецькою Республікою, Грузією.

На вибори 2020 йде від партії "Голос".

Майно та активи. У декларації жодного майна не задекларовано.

12 кандидатів на посаду міського голови Вінниці: що про них відомо

Сергій Кудлаєнко

Загальні відомості. Сергій Володимирович Кудлаєнко народився 13 жовтня 1975 року у Вінниці. Навчався у школі №10. Вищу освіту здобував у Київському національному торговельно-економічному університеті, Академії держуправління при Президентові України в Одесі та Тернопільському національному економічному інституті. Має звання - доктор економічних наук.

Політична діяльність. У 2006 році Сергій Кудлаєнко почав працювати у Вінницькій міській раді керівником управління торгівлі, громадського харчування і побуту. Через рік очолив управління споживчого ринку та послуг у Вінниці. У подальшому був призначений на посаду директора Департаменту адміністративних послуг (2011-14 р.). У 2017 році отримав звання "Заслужений працівник сфери послуг". З 2020 року Сергій Кудлаєнко очолює ДП "Дирекція з будівництва Міжнародного аеропорту "Одеса".

У 2009 році Кудлаєнко увійшов до депутатського корпусу Вінницької обласної ради. У 2014 був обраний народним депутатом України VIII скликання, безпартійний, де став заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Сергій Кудлаєнко працював заступником члена Постійної делегації у парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі, заступником керівника групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Чилі, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Французькою Республікою, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Польща, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Латвійською Республікою, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Китайською Народною Республікою.

На вибори 2020 йде від "Європейської солідарності".

Майно та доходи. Задекларовано: загальна сума сукупного доходу - 777 552,00. Заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору, - 89 559,00. Відомості про нерухоме майно відсутні. Задекларована автівка Toyota Highlande 2014 року випску. Вартість - 391 652,20.

12 кандидатів на посаду міського голови Вінниці: що про них відомо

Ірина Котова

Загальні відомості. Освіта – вчителька російської мови та зарубіжної літератури. Директорка агентства нерухомості та керуюча двома багатоповерхівками. Раніше працювала капітаном міліцї, нині 12 років на пенсії.

Майно та доходи. Жодної нерухомості чи автівки немає у декларації.

На вибори 2020 йде від партії "Наш край".

12 кандидатів на посаду міського голови Вінниці: що про них відомо

В'ячеслав Узелков

Загальні відомості. Узелков В’ячеслав Валентинович народився 8 квітня 1979 року у Вінниці. Він — український боксер-професіонал, виступав у напівважкій вазі. Боксом почав займатися з 1987. Дебют на професійному рингу відбувся 24 жовтня 2004 року. 27 лютого 2007 року В'ячеслав Узелков завоював перший титул — за версією EBU-EE. 12 квітня 2014 року провів останній бій в кар'єрі.

На вибори йде від партії "ОПЗЖ".

12 кандидатів на посаду міського голови Вінниці: що про них відомо

Наталія Солейко

Загальні відомості. Солейко Наталія Петрівна народилася в м. Вінниця в сім`ї військових лікарів. Закінчила інтернатуру з загальної хірургії в обласній клінічній лікарні ім. М.І. Пирогова м. Вінниці. 1976-1980 рр. – працювала дитячим хірургом в обласній клінічній лікарні ім. М.І. Пирогова м. Вінниці. З 1980 року працює дитячим хірургом в обласній дитячій клінічній лікарні м. Вінниці. 1988-2010 рр. – завідувачка хірургічного відділення №1 обласної дитячої клінічної лікарні м. Вінниці. З 1992 року – обласний дитячий хірург УОЗ та курортів ОДА Вінницької області. Заміжня. Має сина.

Політична діяльність. 2002-2006 рр. – депутатка Вінницької обласної Ради ІV скликання. 2010 рік – обрана депутаткою Вінницької обласної Ради VІ скликання. З 2010 року – голова постійної комісії Вінницької обласної Ради VІ скликання з питань охорони здоров`я, курортів та здорового способу життя.

На вибори йде від "Батьківщини".

Майно та доходи. У декларації зазначено: загальна сума сукупного доходу, гривні, у т.ч. 159 686,75. Заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору (крім виплат, зазначених у позиціях 7, 8) 123 292,56. Дохід від викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторіської та суддівської практики із спорту 7 966,07. Має авто "Таврія" ЗАЗ 11028 2005 року.

12 кандидатів на посаду міського голови Вінниці: що про них відомо

Сергій Кармаліта

Загальні відомості. Кармаліта Сергій Володимирович народився 25-го липня 1969-го року у Вінниці. Навчався на юриста, а також здобув спеціальність інженера-будівельника.

Політична та громадська діяльність. У 2002 році став депутатом Вінницької міської ради ІV та V скликань. Паралельно, у 2006-му році Сергій Кармаліта почав комерційну діяльність. Він став юрисконсультом компанії "Екоконтроль" в якій працює до сьогодні. Згідно з даними за 2020-й рік, Кармаліта входить до складу керівництва цієї фірми. У 2018-му році він очолив компанію "ОЗУРІТ" – Торговий центр. Зараз Сергій також президент Вінницького міського союзу підприємців та промисловців, а також очолює Федерацію важкої атлетики у Вінницькій області.

У травні 2003-го року Сергій Кармаліта повідомив, що правоохоронці "вибивали" з нього зізнання у злочинах, яких він не скоював, зокрема, - вибух у маршрутці.

Інші кандидати

Суспільне спробувало дізнатися інформацію про кандидатів-самовисуванців Стахову Світлану Олександрівну, Ткачука Андрія Васильовича, Юзву Валентина Васильовича, Шванову Галину Віталіївну та Щекотунова Валентина Олеговича, але не вдалося.

Читайте також

На початок