На Вінниччині судитимуть чоловіків, які виготоволяли фальшиві документи

На Вінниччині судитимуть чоловіків, які виготоволяли фальшиві документи

На Вінниччині судитимуть чоловіків, які виготоволяли фальшиві документи
На Вінниччині судитимуть чоловіків, які виготоволяли фальшиві документи. Фото: ГУНП у Вінницькій області

До дванадцяти років ув’язнення з конфіскацією майна загрожує чоловікам, які організували виготовлення та збут фальшивих офіційних документів.

На Вінниччині завершили досудове розслідування та скерували зібрані матеріали до суду. Про це йдеться на сайті ГУНП у Вінницькій області.

Двоє мешканців Одеської області в 2023 році виготовили більше 3,8 тисяч фальшивих документів, що видають підрозділи системи МВС.

Підроблені документи відправляли поштою. Працювали на території п’ятьох областей України, а саме: Вінницької, Одеської, Львівської, Донецької та Харківської.

Учасників організації обвинувачують у створенні, керівництві злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній, у легалізації (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом, підробленні документів, печаток, штампів та бланків, виготовленні, зберіганні, придбанні, перевезенні, пересиланні, ввезенні в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів та втягненні неповнолітніх у протиправну діяльність.

На початок