За добу на Лимано-Куп'янському напрямку РФ втрачає до 300 військових — Шевцов

За добу на Лимано-Куп'янському напрямку РФ втрачає до 300 військових — Шевцов

куп'янськ
Український військовий 41-ї бригади курить в окопі на лінії фронту під Куп'янськом, Харківщина, 23 січня 2024 року. Фото: Roman Pilipey/AFP/Getty Images

Основною ціллю РФ на Куп'янському напрямку лишається Куп'янськ та Куп'янськ-Вузловий. Під час штурмових дій РФ втрачає від 200 до 300 бійців, атакуючи населені пункти Харківщини поблизу Куп'янська.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" 30 січня розповів речник загону "Сталевий кордон" Іван Шевцов.

За його словами, за добу штурмових дій РФ поблизу Табаївки не було. Натомість російські окупанти зосередилися на атаках Синьківки: провели чотири штурми, Сили оборони відбили атаки.

"Табаївка — не є аж таким важливим населеним пунктом, якщо порівнювати з Синьківкою. Через Синьківку пролягає найшвидший шлях до Куп'янська, а ми знаємо, що Куп'янськ, Куп'янськ-Вузловий для ворога лишається основним напрямком, основною ціллю", — сказав Шевцов.

В українських захисників вистачає боєприпасів та укомплектування для оборони, зазначив Іван Шевцов.

"Для нас найважливіше життя і здоров'я наших бійців, тому якщо будуть створюватися такі обставини, що для того, щоб зберегти їхні життя треба відійти, то я так думаю, командування ухвалить рішення відступити [від Табаївки — ред.] на більш підготовлені позиції, звідки можна буде продовжувати вести бій. Ми не чіпляємось за 100-200 метрів заради життя на відміну від нашого ворога — він не шкодує життя своїх бійців, життя громадян РФ", — розповів речник загону "Сталевий кордон".

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок