"Від освітян – місту": в Одесі вчителі висадили понад 50 дерев

"Від освітян – місту": в Одесі вчителі висадили понад 50 дерев

"Від освітян – місту": в Одесі вчителі висадили понад 50 дерев
Фото: Суспільне Одеса

Вчителі з різних навчальних закладів висадили понад 50 дерев у парках Київського та Суворовського районів Одеси. Акцію назвали "Від освітян – місту", повідомила кореспондентка Суспільного.

За словами керівниці територіального відділу освіту Київського району Одеси Катерини Колеснік, захід приурочили до Дня вчителя, який цьогоріч відзначатимуть 4 жовтня. А дерева – це подарунок для міста.

Алея Одеса
Катерина Колеснік. Фото: Суспільне Одеса

"Одеса – жінка, а жінкам приємно дарувати квіти. Дерева – це також символ природи, життя і всього нового, тому місту потрібні такі акції. Наприклад, попередні роки висаджували дерева на 411-й батареї та на схилах", – поділилася Катерина.

Алея Одеса
Директор Одеського економічного ліцею Олександр Слєсаренко викопує яму для дерева. Фото: Суспільне Одеса

Вона зазначила, що до заходу в парку на перехресті вулиці Академіка Глушко та проспекту Небесної сотні приєдналися 50 вчителів. Там освітяни висадили 45 молодих гостролистих кленів. Також клени висаджували у Суворовському районі міста. Загалом в межах акції в Одесі висадили понад 50 дерев, розповіла Катерина Колеснік.

Алея Одеса
Освітяни висаджують дерева. Фото: Суспільне Одеса

Перед тим, як висаджувати дерева, працівники комунального підприємства "Міськзелентрест" заздалегідь викопали ями глибиною 70 сантиметрів. У кожну з них залили 100 літрів води, аби корені дерев могли розростатися, розповів озеленювач Валерій Берников.

Алея Одеса
Валерій Берников. Фото: Суспільне Одеса

"Для кореневої системи – чим більша яма, тим краще. Посадити треба так, аби дереву було добре, і воно прижилося. Після посадки яму засипають землею, потім робимо лунку. Вже у цю лунку заливається вода, хоча б п'ять відер", – пояснив Валерій.

Алея Одеса
Фото: Суспільне Одеса

За його словами, дерева поливатимуть два рази на місяць. Він запевнив, що гостролисті клени, які висадили вчителі, ростуть протягом 80 років і можуть сягати 10 метрів заввишки.

Директорка ліцею "Фонтанський" Юлія Корябіна розповіла Суспільному, що хотіла б, аби подібні акції проводили у всіх районах міста щороку.

Алея Одеса
Юлія Корябіна. Фото: Суспільне Одеса

"Я вважаю, що озеленення міста – це завжди гарно. Нам провели інструктаж, пояснили як висаджувати", – поділилася Юлія.

Алея Одеса
Фото: Суспільне Одеса

Алея Одеса
Учасники акції "Від освітян – місту". Фото: Суспільне Одеса

Читайте також

На початок