ВВП України і союзників у десятки разів більший, ніж в Росії та її поплічників — Кулеба

ВВП України і союзників у десятки разів більший, ніж в Росії та її поплічників — Кулеба

ВВП України і союзників у десятки разів більший, ніж в Росії та її поплічників — Кулеба
Фото: AP

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що валовий внутрішній продукт України і союзників сумарно у 21 раз перевищує показники Росії та її поплічників.

Про це глава МЗС повідомив у інтерв'ю Foreign Affairs.

"Якщо взяти держави, які військово підтримують Україну та тих, хто військово підтримує Росію — сумарний ВВП нашої держави та союзників у 21 раз більший, ніж у російської "коаліції", — сказав Кулеба.

Міністр наголосив, що, "відповідно до цього, світ має достатньо ресурсів для перемоги України навіть у війні на виснаження".

Глава МЗС пояснив, що одна категорія партнерів складається з держав, які підтримують Київ у військовому плані, інша категорія підтримує Україну в Генасамблеї ООН, інших організаціях, або ж у мирній ініціативі.

Кулеба наголосив, що навіть коли проаналізувати здатність створювати коаліції — Україна у цьому перевищує спроможності РФ.

"І це смішно, тому що Україна не є членом G7, і все ж G7 набагато більш згуртована в тому, щоб допомогти Україні захистити свої інтереси. Росія є одним із засновників БРІКС, але БРІКС набагато слабкіше підтримує РФ, хоча вона нібито є членом їхньої сім'ї", — зазначив міністр.

Глава МЗС підкреслив, що, згідно з раціональним аналізом ситуації, перемога України є стратегічним інтересом держав, які вірять у світовий порядок та розуміють, що перемога буде дешевшою, ніж наслідки у разі поразки.

"Росія не спить, і, попри її серйозно підірваний потенціал на світовій арені, все ще намагається використовувати гібридну війну, щоб посіяти сумніви, посіяти розбіжності між елітами та зацікавленими сторонами, які беруть участь у процесі прийняття рішень в усьому світі", — додав Кулеба.

На початок