На півночі Канади впав літак з працівниками алмазної шахти, є загиблі

На півночі Канади впав літак з працівниками алмазної шахти, є загиблі

На півночі Канади впав літак з працівниками алмазної шахти, є загиблі
Літак авіакомпанії Northwest Airlines. Ілюстративне фото: AP/Charlie Neibergall

Невеликий літак з працівниками австралійсько-британського концерну Rio Tinto на борту зазнав аварії поблизу Форт-Сміта у віддалених північно-західних територіях Канади. Це сталося під час польоту на алмазну шахту Diavik. Відомо про кількох загиблих.

Про це пише Reuters.

Немає точних даних, скільки людей загинули або скільки пасажирів було на борту. Водночас власник літака Northwestern Air Lease повідомив, що ця машина може вмістити 19 пасажирів.

Виконавчий директор концерну Rio Tinto Якоб Стаусхольм заявив, що компанія спустошена аварією.

"Ми тісно співпрацюємо з владою і допомагатимемо будь-яким можливим способом, щоб з'ясувати, що саме сталося", — сказав Стаусхольм.

Прем'єр-міністр Північно-Західних територій опублікував заяву, у якій висловив співчуття.

"З важким серцем я висловлюю свої найглибші співчуття родинам, друзям і близьким тих, хто перебував на борту літака компанії Northwestern Air, який розбився сьогодні біля Форт-Сміта", – відзначив Р. Дж. Сімпсон.

Рятувальники регіону підтвердили, що внаслідок аварії є загиблі, однак до того часу, поки не будуть поінформовані всі родичі офіційних заяв не буде зроблено.

Відомо, що три ескадрильї Королівських ВПС Канади підтримували пошуково-рятувальні роботи для літака, який був знайдений біля річки Слейв. Літак втратив зв’язок одразу після злету.

Усі рейси з Форт-Сміта тимчасово припинено. Канадська рада з безпеки на транспорті направила групу для розслідування інциденту. Команда слідчих вивчає аварію та збирає додаткову інформацію. Деякі ЗМІ повідомляють про шістьох загиблих на борту літака.

На початок