Кабінет Міністрів України відзначив заслуги енергетика з Ладижинської ТЕС

Кабінет Міністрів України відзначив заслуги енергетика з Ладижинської ТЕС

Кабінет Міністрів України відзначив заслуги енергетика з Ладижинської ТЕС
Фото: ДТЕК Ладижинська ТЕС

Кабінет Міністрів України нагородив енергетика з Ладижинської ТЕС почесною грамотою та нагрудним знаком. Чоловіка відзначили за вагомий внесок у забезпечення стабільності електропостачання.

Про це повідомляє ДТЕК Ладижинська ТЕС

Віктор очолює відділення електротехнічного устаткування та засобів вимірювання в управлінні виробництвом.

Після повторних обстрілів електростанції, які призвели до пошкодження енергетичного обладнання, енергетикам довелося швидко відновлювати роботу енергоблоків. Завдяки керівництву Віктора та його активній участі в цих процесах, вдалося відновити роботу станції в найкоротший термін.

"Найважче – дивитися на понівечене обладнання, яке горить. Усвідомлювати, скільки людського труда вкладено у роботу цього обладнання, і тепер це все за секунди зруйновано. Але іншого виходу в нас просто не існує – маємо брати і відновлювати стільки, скільки буде треба. Я живу цією станцією і вірю у те, що вона обов’язково запрацює у повну силу. Буде розвиватися станція, а з нею і місто Ладижин", — поділився своїми думками Віктор.

Віктор працює на станції з 1994 року. Як висококваліфікований фахівець, він не лише забезпечує безаварійну роботу електрообладнання, але й активно пропонує імплементацію заходів, спрямованих на підвищення якості роботи обладнання та зменшення аварійності.

На початок