Конфлікт на Алеї Слави в Ромнах на Сумщині: що відомо

Конфлікт на Алеї Слави в Ромнах на Сумщині: що відомо

Конфлікт на Алеї Слави в Ромнах на Сумщині: що відомо
Фото: Олена Кошарна

У Ромнах на Сумщині на Алеї слави виник конфлікт між міським головою Олегом Стогнієм, головою Роменської районної військової адміністрації Денисом Ващенком та родичами загиблих воїнів. Останні прийшли до стел загиблих, аби встановити вазони для квітів.

Олена Кошарна, тітка полеглого захисника Валерія Кошарного розповіла, що придбані раніше за батьківські кошти вази під квіти з Алеї Слави зникли. "Щоб подібного не повторювалося, батьки вирішили встановити фіксатори для ваз у вигляді звареного шматка арматури, щось на зразок "антиугоняйки", які не є архітектурною формою, не мають фундаменту і взагалі не є капітальною спорудою - лавочкою, ліхтарем чи огорожею. Ані Денис Ващенко, ані представники будь-якої іншої політичної сили жодним чином не ініціювали і не координували цей процес", — зазначає жінка.

Конфлікт на Алеї слави в Ромнах: що відомо
Конфлікт на Алеї слави в Ромнах: що відомо. Фото: Олена Кошарна

"Пан мер з'явився в агресивному настрої, шарпав мам загиблих бійців, виривав інструменти та телефони з рук батьків, повідомив, що родичі загиблих тут ніхто, а господар тут він, бо він міський голова. Облаштування Меморіалу обізвав "бля₴ством"",— говорить жінка.

"На Алеї Слави проводилися неузгоджені будівельні роботи з міською радою. Ващенко (голова Роменської районної військової адміністрації — прим. ред.) в результаті словесної дискусії наніс мені три удари у ліву сторону обличчя, чим завдав мені тілесних ушкоджень. Ващенко побив ще і жінку — працівника виконавчого комітету, яка здійснювала фото і відеофіксацію цього дійства", — зазначає Олег Стогній, Роменський міський голова на своїй сторінці в фейсбук.

Також опублікував відео самого конфліту:

"Мені також від Дениса Ващенка попало в голову і в руку, побили мої окуляри. У результаті удару мені стало зле в міській раді, наразі потребую лікування, — зазначила Любов Солонинко, працівниця міськради, яка була на місці.

"Прийшов на місце міський голова Ромен Олег Стогній і почав перешкоджати роботі. Почав виривати інструмент, почав ображати батьків загиблих героїв, штовхати. Була сутичка, де міський голова штовхнув одну з матерів загиблих. Вона впала, почалася сутичка. Я відразу вступився за батьків, — зазначає Денис Ващенко на своїй сторінці в фейсбук.

Суспільне звернулося до Нацполіції Сумщини за роз'ясненнями.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок