Зеленський провів наради щодо енергетики та будівництва фортифікацій

Зеленський провів наради щодо енергетики та будівництва фортифікацій

Зеленський провів наради щодо енергетики та будівництва фортифікацій
Президент України Володимир Зеленський під час вечірнього звернення 18 січня 2024 року. Фото: Офіс Президента

Президент України Володимир Зеленський сьогодні 18 січня провів наради з представниками уряду щодо стану та захисту української енергосистеми та щодо будівництва фортифікаційних споруд.

Про це він повідомив під час вечірнього звернення.

"Провів сьогодні й нараду з главою нашого уряду Денисом Шмигалем. Перше – це енергетика, захист і спроможності нашої енергосистеми. Споживання зараз велике, загрози з боку ворога надзвичайно серйозні, але професійна робота і наших енергетиків, і всіх, хто відповідає за захист енергообʼєктів, дає змогу забезпечувати країну світлом і теплом", — зазначив президент.

Також Зеленський заслухав доповідь віцепрем'єр-міністра Олександра Кубракова про захист стратегічних енергообʼєктів.

"Окрема доповідь глави уряду щодо будівництва фортифікацій. Триває робота, й усім, хто залучений, моя вдячність. Результати – такі, яких потребуємо", — додав він.

Крім того, президент під час звернення закликав дипломатичних представників активізуватися, щоб партнери України реагували активніше на кожен випадок обходу санкцій з боку Росії.

"Це не просто абстрактне питання – це про те, як держава-терорист виробляє зброю, зокрема ракети. У всіх російських ракетах є десятки критично важливих компонентів, вироблених за кордоном, і багато з них – компаніями з вільного світу. Сьогодні була відповідна доповідь керівника Служби зовнішньої розвідки України Олександра Литвиненка. Чіткі факти. Тож блокувати шляхи обходу Росією санкцій – це буквально блокувати терор", — зазначив він.

На початок