Міністра оборони США виписали з лікарні

Міністра оборони США виписали з лікарні

Міністр оборони США Ллойд Остін
Міністр оборони США Ллойд Остін. Фото: AP/Vincent

Главу Пентагону, міністра оборони Сполучених Штатів Ллойда Остіна 15 січня виписали з лікарні. Протягом певного часу він працюватиме дистанційно.

Про це повідомили на сайті Пентагону.

Остіна виписали з Національного військово-медичного центру Волтера Ріда.

За час перебування там стан міністра значно покращився. Ллойд Остін пройшов низку медичних тестів і обстежень, а також отримав нехірургічну допомогу під час перебування в клініці, зокрема йому лікували біль у ногах. Амбулаторно він проходитиме плановий курс фізичної терапії під регулярним наглядом.

"Міністр продовжує добре одужувати і, за порадою лікарів, деякий час буде відновлюватися і виконувати свої обов'язки віддалено, перш ніж повернеться до Пентагону на повну ставку. Він має повний доступ до необхідних захищених засобів зв'язку", — вказано в заяві пресслужби.

В Міноборони також зазначили, що рак передміхурової залози, на який страждав Остін, є найпоширенішою з онкохвороб серед американських чоловіків. Він вражає кожного восьмого, зокрема кожного шостого афроамериканця.

Що відомо про госпіталізацію Остіна

Глава Пентагону був госпіталізований 1 січня через ускладнення, викликані медичною процедурою. Про це стало відомо 4 січня. Він виконує свої обов'язки з лікарні — Національного військово-медичного центру Волтера Ріда. Станом на 8 січня Пентагон не мав конкретної дати виписки Остіна.

7 січня Ллойд Остін повідомив, що вже вилікувався і з нетерпінням чекає на найближче повернення до Пентагону. Остін визнав, що міг би краще інформувати громадськість про свої проблеми зі здоров'ям і пообіцяв виправитися.

Як писало AP, те, що про госпіталізацію Остіна не повідомили президенту Джо Байдену, суперечить усталеній практиці з президентом та іншими високопосадовцями США та членами уряду. Асоціація преси Пентагону надіслала лист протесту, назвавши неінформування громадськості обурливим.

Однак джерела Білого дому повідомляли, що президент США Джо Байден не розглядає можливість звільнення міністра оборони Ллойда Остіна після того, як той не повідомив Білому дому про свою екстрену госпіталізацію.

9 січня стало відомо, що міністр оборони Сполучених Штатів Ллойд Остін лікується від раку передміхурової залози. Прогнози сприятливі.

На початок