ДБР шукає свідків авіакатастрофи Ан-26 в Чугуєві

ДБР шукає свідків авіакатастрофи Ан-26 в Чугуєві

ДБР шукає свідків авіакатастрофи Ан-26 в Чугуєві
AP

Державне бюро розслідувань шукає громадян, які стали свідками авіакатастрофи в Чугуєві. Про це повідомляє пресслужба бюро.

"Просимо осіб, які мають фото, відео із відеореєстраторів та мобільних телефонів із місця авіакатастрофи, надсилати свої контактні дані, а саме ПІБ та номер телефону за телефоном ДБР: +380500802227. Слідчі ДБР зв'яжуться з Вами для отримання даних матеріалів та долучення їх до кримінального провадження в порядку, встановленому КПК України", – йдеться у повідомленні.

Крім того, слідчі ДБР розпочали досудове розслідування у зв'язку з падінням військового літака Ан-26 Повітряних Сил ЗСУ на Харківщині за фактом порушення правил польотів та підготовки до них, що спричинило катастрофу та тяжкі наслідки (ст. 416 КК України).

Що відомо

  • Ввечері 25 вересня на автодорозі Київ-Харків-Довжанський, поблизу військового аеропорту Чугуєва Харківської області, впав та загорівся військовий літак марки АН-26 однієї з військових частин. На його борту попередньо перебували 27 курсантів Харківського університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба та військовослужбовці військової частини.
  • Офіс генпрокурора повідомляє про 25 загиблих під час падіння літака на Харківщині та про кримінальне провадження за фактом катастрофи

Читайте також

Поблизу Чугуєва на Харківщині впав літак. Що відомо

На початок