Наєв показав, як облаштовують оборонні позиції

Наєв показав, як облаштовують оборонні позиції

Наєв
Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв. Фото: Телеграм-канал SerhiyNaiev

Сили оборони не лише посилюють протиповітряну оборону, а й розбудовують оборонні рубежі та створюють потужну систему інженерних загороджень.

Як повідомив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв, військові діють на випередження.

"Займаємось підвищенням кількості та ефективності мобільних вогневих груп ППО, триває контрдиверсійна робота. Але головне — розбудовуються оборонні рубежі та створюється потужна система інженерних загороджень", — зазначив він.

За словами командувача, все це робиться для того, щоб українці почувалися у безпеці.

"На побудовані об’єкти надалі, у разі зростання загрози, прибудуть додаткові бойові бригади, які займуть підготовлені позиції. Ці позиції робляться за типовою схемою. Коригування вносять тільки особливості місцевості", — сказав Наєв.

Він зазначив, що кожна траншея зміцнюється геотекстилем, обладнуються бетонні захисні споруди, бліндажі, а також вогневі позиції. Перед опорним пунктом утворюється система інженерних загороджень, як невибухових, так і вибухових.

Раніше Наєв повідомив, що на ймовірних напрямках наступу російської армії з півночі із червня 2022 року встановлено понад 500 тисяч протитанкових мін.

Наєв також повідомив, що у північній операційній зоні утворили нові мобільні вогневі групи, які боронять українське небо не тільки на суходолі, а й на воді.

На початок