Кім Чен Ин відвідав військові заводи з виробництва зброї

Кім Чен Ин відвідав військові заводи з виробництва зброї

Кім Чен Ин
Очільник Північної Кореї Кім Чен Ин під час візиту на завод з виробництва зброї. Фото: державне північнокорейське медіа KCNA

Очільник Північної Кореї Кім Чен Ин відвідав збройові заводи КНДР, "щоб зрозуміти поточний стан виробництва бойової техніки та зброї".

Про це повідомило державне північнокорейське медіа KCNA.

За інформацією, Кім Чен Ин підкреслив нещодавні "недоліки" в організації виробництва боєприпасів і закликав до перебудови, наголосивши на "стратегічній важливості виготовлення зброї".

На світлинах Кім Чен Ин оглядає мобільні ракети-носії малої дальності.

"Кім Чен Ин ... посилив підготовку країни до війни цього року... Він сказав, що це має бути рік великої революції", — йдеться у повідомленні KCNA.

Візит Кім Чен Ина відбувся в той момент, коли 47 країн засудили закупівлю та використання Росією північнокорейських балістичних ракет проти України.

Речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі заявив, що після первинних повідомлень про використання балістичних ракет Північної Кореї 30 грудня та 2 січня Росія здійснила ще один обстріл з такої зброї по Україні.

Сполучені Штати та їхні союзники та партнери порушать питання північнокорейських ракет у війні проти України у Раді безпеки ООН у середу, 10 січня.

Що відомо про постачання ракет Північною Кореєю Росії

4 січня координатор Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі розповів, що РФ використовувала для ударів по Україні придбані у Північної Кореї балістичні ракети.

5 січня речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат не підтвердив інформацію щодо використання Росією балістичних ракет, які їй передала КНДР.

5 січня Британія засудила постачання ракет КНДР Росії. Очільник Міноборони Великої Британії Грант Шеппс заявив, що Росія вже використала балістичні ракети від КНДР проти України та що "Північна Корея повинна заплатити високу ціну за підтримку Росії".

На початок