Котіна призначили виконуючим обов‘язків голови правління "Енергоатома"

Котіна призначили виконуючим обов‘язків голови правління "Енергоатома"

Котіна призначили виконуючим обов‘язків голови правління "Енергоатома"
Голова "Енергоатому" Петро Котін. Фото: Facebook/Петро Котін

Кабінет міністрів України призначив Петра Котіна було виконуючим обов‘язки голови правління АТ "НАЕК "Енергоатом".

Про це повідомляється на офіційній сторінці компанії у Facebook.

Виконуючими обов’язки членів правління Компанії було призначено Хартмута Якоба, Юрія Шейка та Олександра Остаповця.

Раніше, 29 грудня 2023 року, Кабінет Міністрів створив АТ "НАЕК "Енергоатом", 100% акцій якого належить державі, та затвердив його статут.

"Постановою передбачено, що товариство є правонаступником всіх майнових і немайнових прав та обов’язків ДП "НАЕК "Енергоатом". Його відокремлені підрозділи продовжують функціонувати як відокремлені підрозділи товариства (філії, представництва", — уточнили у компанії.

Раніше, до перетворення державного підприємства "Енергоатом" на акціонерне товариство, Котін обіймав посаду президента "Енергоатома".

Голова пресслужби "Енергоатома" Леонід Олійник у коментарі Суспільному уточнив, що Котін був призначений виконуючим обов'язків відповідно до процедури на період конкурсу, що проводить Міністерство економіки України.

За його словами, наглядову раду буде обрано у січні.

Наприкінці грудня 2023 року журналісти проєкту "Схеми" (Радіо Свобода) з'ясували, що очільник Національної атомної енергогенеруючої компанії України "Енергоатом" Петро Котін під час повномасштабного вторгнення оселився у маєтку з басейном за 7 мільйонів гривень. Офіційно нерухомість йому не належить. Зокрема журналісти виявили, що елітну нерухомість та землю під Києвом під час війни придбала теща керівника Котіна, при цьому офіційно не маючи на те власних доходів.

На початок