В енергосистемі України наразі дефіциту немає

В енергосистемі України наразі дефіциту немає

В енергосистемі України наразі дефіциту немає
Ілюстративне фото: УНІАН

Станом на ранок 6 січня в енергосистемі України дефіцит не фіксується. Графіки відключень світла не застосовуються.

Про це повідомили у Міненерго.

"У короткостроковий аварійний ремонт виведено блок ТЕС. Водночас після ремонту до роботи під'єднано блок ТЕЦ", — мовиться у повідомленні.

Фахівці наголосили на важливості зменшення навантаження на енергосистему в пікові години споживання (у вихідні дні — з 10:00 до 12:00 та з 18:00 до 20:00).

"Споживаймо електроенергію відповідально. Енергосистема збалансована. Ситуація контрольована. Графіки відключень електроенергії не застосовуються", — зазначили у міністерстві.

Енергетики також розповіли, що 17 працівників шахти, яка знеструмлювалась внаслідок російського обстрілу в Донецькій області, після 16 годин під землею, виведено на поверхню, підприємство заживлене.

Унаслідок бойових дій відключилась ПЛ 110 на Харківщині, знеструмились побутові споживачі та об'єкти АТ "Укрзалізниця" (збоїв в русі потягів не було). Протягом години всіх споживачів було заживлено.

Через падіння дерева відключилась ПЛ 330 кВ на Київщині. Лінію включено в роботу. Внаслідок пошкодження обладнання вимикалась підстанція ПС 330 кВ у Дніпропетровській області. Знеструмлень споживачів не було, обладнання під'єднали до роботи.

Імпорт та експорт електроенергії на поточну добу не передбачається.

На початок