У Луцьку вартість тепла буде розбиватися на весь рік

У Луцьку вартість тепла буде розбиватися на весь рік

У Луцьку вартість тепла буде розбиватися на весь рік
Уніан

Вартість спожитого тепла та гарячої води у Луцьку вирішили нараховувати по-новому. Така необхідність виникла, щоб зменшити заборгованість населення перед ДКП "Луцьктепло", - про це повідомив на засіданні виконкому міськради директор департаменту економічної політики Борис Смаль.

Борги населення перед ДКП "Луцьктепло" становлять 90 мільйонів гривень. Відтак підприємство боргує "Волиньгаз" та "Волиньобленерго". У період міжсезоння, коли підприємство не надає послуги населенню та юридичним особам з теплопостачання, обігових коштів "Луцьктепло" немає. Відтак не може проводити ремонті роботи, боргує заробітну плату працівникам, - розповів директор Іван Скорупський.

Директор департаменту економічної політики Борис Смаль розповів, що ДКП "Луцьктепло" буде надавати послуги за двоставковим тарифом на тепло та постачання гарячої води. Так, нові тарифи міститимуть постійну і змінну частини. Зокрема, за виробництво однієї гігакалорії лучани платитимуть впродовж року, змінна частина – вартість спожитої гігакалорії.

Читайте також: "У Луцьку понад пів сотні будинків без гарячої води. Коли ввімкнуть"

"Це дасть можливість компенсувати собівартість виробленого тепла і знизить в середньому тариф на 26 %", - відзначив Смаль.

Вибір редакції

На початок