Виписали з лікарні: 98-річний принц Філіп зустріне Різдво з родиною

Виписали з лікарні: 98-річний принц Філіп зустріне Різдво з родиною

Виписали з лікарні: 98-річний принц Філіп зустріне Різдво з родиною
.

98-річний чоловік королеви Великої Британії Єлизавети ІІ герцог Единбурзький принц Філіп повернувся до Сандрінгемського палацу в графстві Норфолк після чотирьох ночей у лікарні.

Саме в цьому маєтку британська королівська родина буде святкувати Різдво, цитує BBC повідомлення Букінгемського палацу.

Принц Філіп був доставлений до лікарні короля Едуарда VII в Лондоні у п'ятницю за порадою свого лікаря. Того ж дня сама королева Єлизавета прибула до Сандрінгемського палацу.

У вівторок герцог повернувся в королівський маєток Сандрінгем і подякував людям за "їхні добрі побажання". Пресслужба офіційної резеденції королівської сім`ї додала, що госпіталізація була "запобіжним засобом".

Принц Філіп припинив з'являтися на публиці з серпня 2017 року після десятиліть супроводу королеви і участі в заходах його власних благодійних організацій. Його останнім публічним виступом стало весілля леді Габріели Віндзор у травні 2019 року.

Як відомо:

  • 20 грудня герцога Единбурзького госпіталізували до лікарні за порадою лікаря. Згідно з заявою палацу, йшлося лише про запланований візит через попередні ускладнення, але пресслужба королівської родини не уточнила, які саме.
На початок