Зеленський заявив про один із ключів до завершення цієї війни

Зеленський заявив про один із ключів до завершення цієї війни

Зеленський, війна
Президент України Володимир Зеленський під час одного із вечірніх звернень. Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський заявив, що можливість збивати російські винищувачі – це один із ключів до завершення війни.

Про це він заявив у вечірньому відеозверненні за 23 грудня.

За його словами, на цьому тижні було вкотре доведено, наскільки дієво посилюється повітряний щит України. Він зазначає, що це не лише для захисту населених пунктів від дронів та ракет, але й для фронтової роботи.

"Можливість збивати російські винищувачі – це один із ключів до завершення цієї війни, до справедливого завершення. І я дякую всім партнерам, які нам із цим уже допомагають і які готуються до відповідних кроків у підтримці наступного року", — сказав Зеленський.

22 грудня командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук заявив про знищення трьох російських винищувачів Су-34 на півдні.

"Блискуче в черговий раз спланована операція зі знищення ворога на підступах до нашої держави. Цього разу відразу три літаки на південному напрямку, такого давно не було. Су-34 давно не потрапляв у нашу з вами позитивну статистику", — сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Ігнат розповів, що росіяни мають десятки таких літаків та продовжують їх виготовлювати й додав, що це одні з найновіших бортів на озброєнні армії РФ і саме з них росіяни завдають ударів авіаційними бомбами та ракетами.

На початок