У Міноборони спростували фейк про американське громадянство дітей Умєрова

У Міноборони спростували фейк про американське громадянство дітей Умєрова

У Міноборони спростували фейк про американське громадянство дітей Умєрова
Фото: Rustem Umerov/Facebook

У Міністерстві оборони заявили, що інформація, яка поширюється у мережі про те, що члени родини глави відомства Рустема Умєрова нібито є громадянами США, не відповідає дійсності.

Про це повідомили у Telegram-каналі МО.

"Діти міністра (син — віком 10 років, доньки — 8 і 2 роки) є виключно громадянами України. Громадянства інших країн у членів родини Умєрова немає", — мовиться в повідомленні.

Як вказали у Міноборони, українські паспорти, які видали дітям після закінчення терміну дії попередніх, було отримано у Посольстві України в Сполучених Штатах.

"Саме тому в декларації, на яку посилаються ЗМІ, і було вказано місце видачі документів — США", — пояснили в оборонному відомстві.

У МО зазначили, що в 2016 році Умєрова була вимушена виїхати за кордон через замахи та погрози внаслідок систематичної діяльності міністра стосовно деокупації тимчасово окупованого Криму.

Окрім цього, в міністерстві додали, що з 2014 року Умєров як делегат Курултаю кримськотатарського народу разом з лідером кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим й представниками Меджлісу виступав на всіх міжнародних майданчиках стосовно порушень прав людей на тимчасово окупованому півострові, а також був залучений у процес звільнення політв'язнів Криму.

На початок