У "Київстар" заявили про відновлення зв'язку на заході та півдні

У "Київстар" заявили про відновлення зв'язку на заході та півдні

У "Київстар" заявили про відновлення зв'язку на заході та півдні
Людина з мобільним телефоном у руках. Ілюстративне фото: Суспільне Рівне

Спеціалісти "Київстару" усунули складнощі із зв`язком, які виникли зранку 20 грудня у низці міст на заході і півдні України. Наразі сервіси працюють у звичному режимі.

Про це Суспільному повідомили у пресслужбі "Київстару".

"Також повідомляємо, що послуга LTE в Україні та в міжнародному роумінгу працює без обмеження швидкості. Мережа Київстару завершує стабілізацію після наймасштабнішої хакерської атаки", — йдеться у заяві пресслужби.

У найближчий час компанія обіцяє повідомити про нарахування бонусів та компенсацій абонентам, які не могли користуватись послугами зв`язку через хакерську атаку.

Перед тим абоненти “Київстару” на сторінках компанії у соцмережах скаржилися на проблеми зі зв’язком, які знову виникли зранку 20 грудня. Зокрема, зникав зв'язок, були перебої з мобільним інтернетом.

Про перебої зі зв'язком повідомляли абоненти Київської, Сумської, Рівненської, Кіровоградської, Одеської, Львіської, Донецької та інших областей.

Як пояснила представниця “Київстару” Анна Захараш в ефірі Радіо Свобода, нинішній збій у “Київстар”, не є наслідком нової кібератаки. За її словами, короткочасні збої ще можуть з'являтися найближчим часом.

Хакерська атака на "Київстар"

Уранці 12 грудня абоненти "Київстар" поскаржилися на збій зв'язку, згодом у компанії заявили про потужну хакерську атаку.

У компанії запевнили, що персональні дані абонентів не скомпрометовані.

13 грудня хакерська група "Солнцепек" з Росії взяла на себе відповідальність за атаку на ІТ-інфраструктуру "Київстару". Кіберзлочинці пояснили мотиви тим, що компанія забезпечує зв'язком ЗСУ.

Президент компанії Комаров заявив, що хакерам вдалося вразити кіберзахист оператора мобільного зв'язку через скомпрометований обліковий запис одного зі співробітників.

У деяких абонентів "Київстару" ввечері 13 грудня почав з'являтися зв'язок.

На початок