Партизани "АТЕШ" отримали секретні дані про проблеми РФ при виробництві крилатих ракет

Партизани "АТЕШ" отримали секретні дані про проблеми РФ при виробництві крилатих ракет

Партизани "АТЕШ" отримали секретні дані про проблеми РФ при виробництві крилатих ракет
Партизани АТЕШ отримали секретні дани щодо виробництва крилатих ракет в РФ. Фото: з телеграм-каналу АТЕШ

Партизанський рух "АТЕШ" добув секретну інформацію про проблеми росіян під час виробництва крилатих ракет.

Про це повідомляється на телеграм-сторінці "АТЕШ".

“Наші агенти в Дубненському машинобудівному заводі (Московська область) отримали доступ до документації та цінної інформації підприємства. Нам стало відомо, що вищезгаданий завод не встиг виконати річне державне замовлення на виробництво крилатих ракет Х-32. До 10 листопада необхідно було виробити 80 ракет, але зроблено фактично лише 61. Наше джерело з керівництва заводу повідомляє, що держзамовлення перевищувало можливості заводу більш ніж у 3 рази”, — йдеться у повідомленні.

За даними партизан, на прохання керівництва заводу терміни виробництва перенесли до кінця грудня поточного року. Тобто, поставлено завдання виробити ще 19 ракет.

“АТЕШ” з'ясували, що ці ракети поставляються в 52-й важкий бомбардувальний авіаційний полк (в/ч 33310, Шайківка) і в в/ч 35020-В гарнізону "Біла". В обох військових частинах на озброєнні стоять бомбардувальники Ту-22М3М, спеціально переобладнані з Ту-22М3 для пуску ракет Х-32.

“Ми будемо посилено працювати, щоб зменшити можливості РФ виробляти зброю та продовжувати вести війну проти України”, — наголосили партизани.

Раніше партизани руху "АТЕШ" повідомили про успішне проникнення у частину "Росгвардії" у Москві.

Перед тим партизани руху "Атеш" повідомляли, що проникли на місце будівництва військової частини Росгвардії в окупованій Євпаторії.

Що відомо про останні дії партизанів "Атеш" в окупованому Криму

11 грудня партизани повідомили, що виявили склад техніки, який окупанти розмістили біля населеного пункту Новоозерне у Сакському районі Криму.

8 грудня рух повідомив, що дізнався новий маршрут транспортування живої сили російської армії у Джанкої. Окупанти прибувають на вокзал автотранспортом та потягами.

Кримські партизани заявили 3 грудня, що тиждень спостерігали, як російські військові активно переміщали системи РЕБ ближче до військових об’єктів у Криму, щоб захистити їх від ударів Сил оборони України.

"Атеш" стверджував, що у ніч на 24 листопада в результаті вдалого ураження військової частини російських загарбників у Джанкої окупованого Криму знищено не тільки РЛС і засоби ППО, а й особовий склад ЗС РФ.

18 листопада партизани військово-патріотичного руху "Атеш" проникли на територію частини Росгвардії в окупованій Євпаторії.

На початок