Прослуховування Залужного: СБУ відкрила кримінальне провадження

Прослуховування Залужного: СБУ відкрила кримінальне провадження

Оновлено
Пристрій для прослуховування знайшли у кабінеті Залужного — ЗМІ
Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний. Фото: Telegram/Валерій Залужний

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за фактом виявлення технічного пристрою в одному з потенційних місць дислокації головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

"Наголошуємо, що техніку виявлено не безпосередньо в кабінеті Валерія Залужного, а у одному з приміщень, яке могло в майбутньому використовуватись ним для роботи", — йдеться у повідомленні.

За попередніми даними, виявлений пристрій перебував у неробочому стані. Будь-яких засобів накопичення інформації чи засобів віддаленої передачі аудіозаписів не виявлено. Даний технічний пристрій буде передано на експертизу.

Провадження відкрито за статтею 359 ч.2 (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) Кримінального кодексу України.

Раніше джерела у військових колах повідомили УП, що у кабінеті Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного знайшли пристрій для прослуховування.

За даними джерел, пристрій знайшли у неділю при перевірці. Крім того, пристрої для прослуховування знайшли у співробітників Залужного.

Суспільне звернулося за подробицями до пресслужби головнокомандувача, Генштабу ЗСУ та правоохоронних органів.

На початок