ГУР: противники кремлівського режиму здійснили атаку на Бєлгородщині

ГУР: противники кремлівського режиму здійснили атаку на Бєлгородщині

Оновлено
ГУР: противники кремлівського режиму здійснили атаку на Бєлгородщині
Ілюстативне фото з відкритих джерел

Головне управління розвідки Міністерства оборони України підтверджує факт бойових зіткнень поблизу населеного пункту Теребрено Бєлгородської області Росії.

Про це інформує пресслужба ГУР.

Повідомляється, що внаслідок атаки, яку здійснили  противники кремлівського режиму на Бєлгородщині, знищений взводний опорний пункт російських військ.

“Несподіваний напад на позиції підрозділів армії терористичної  Росії викликав панічну реакцію серед особового складу місцевого гарнізону. Так, за наказом тамтешніх  командирів російських військ був відкритий  хаотичний артилерійський вогонь по навколишніх селах”, — йдеться у повідомленні.

Згодом Легіон "Свобода Росії" повідомив, що штурмові групи Легіону виконали всі поставлені завдання й успішно повернулися на територію України.

"Сьогодні, 17 грудня, штурмові загони Легіону "Свобода Росії" зайшли в Бєлгородську область РФ, знищили ВОП (взводний опорний пункт) путінських військ неподалік уже знайомого нам Теребрено, виконали поставлені завдання і вже повернулися. Фото/відео буде пізніше, як переведемо дух", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що дорогою назад добровольці залишили "цікавий пазл."фахівцям" путінських інженерних військ".

"Висувайтеся, актуалізуйте карти мінних полів. P.P.S. А всім язикам Кремля, які пишуть про "українську ДРГ" ще раз (для тупих пояснюємо): Ми російські добровольці. І ми маємо право приходити додому в будь-який час. Тим більше з благою метою", — зазначили у Легіоні.

Раніше губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков повідомляв, що на кордоні села Теребрено Красноярузького району "триває стрілецький бій із противником".

"Усі профільні відомства тримають ситуацію на контролі", — написав Гладков у телеграм-каналі, не розкриваючи жодних подробиць.

За даними телеграм-каналу "База", бій почався близько 11 ранку за місцевим часом. У Теребрено, розташованому біля кордону з Україною, живуть близько 200 людей. Повідомлялося, що жителі ховалися в укриттях.

Крім того, 17 грудня джерела в провоохоронних органах повідомили Суспільному, що сьогоднішня атака на аеродром Морозовськ у Ростовській області — це спільна спецоперація Служби безпеки України та Збройних Сил України.

Раніше у Росії заявляли про нічну атаку українських безпілотників на три області.

На початок