У Силах оборони Півдня прокоментували нічну атаку дронів на окупований Крим

У Силах оборони Півдня прокоментували нічну атаку дронів на окупований Крим

Наталя Гуменюк
Начальниця об'єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк. Фото: Медіацентр Україна – Одеса

Керівниця координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк, коментуючи інформацію про події у Криму та заяви окупантів про "успішно збиті дрони", наголосила, що сезон "бавовни" на півострові триває.

Про це вона повідомила в етері "Еспресо".

"Не зважаючи на те, що нібито погодні умови не сприяють її "квітненню", але наша бойова робота триває. Знищується потенціал ворога. Ми продовжуємо те, про що планували, але не про все ще можна звітувати", — сказала Гуменюк.

За її словами, ППО в росіян там "друшлякового" типу, вони перевозять її з місця на місце, а нову підвезти не можуть.

"Багато дірок ми там понаробляли, тож їм доводиться весь час переміщувати ППО в різних напрямках. Постійно маневрують. Намагаються знайти позицію, з якої краще захищати, а також позицію, де можуть зберегти те, чим вони захищаються", — резюмувала Гуменюк.

Нагадаємо, ввечері 15 грудня повідомлялось про роботу російської системи ППО у районі між Чорноморським та Міжводним на заході окупованого Криму.

Також потужні вибухи чули в Севастополі та Джанкої, повідомили Суспільному Крим місцеві жителі. Пізніше окупаційний губернатор міста Михайло Развожаєв заявив про роботу ППО над морем.

У Міноборони РФ заявили про нібито збиття 32 дронів над окупованим Кримом.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок