У закладах освіти на Запоріжжі встановили 148 тривожних кнопок для виклику поліції

У закладах освіти на Запоріжжі встановили 148 тривожних кнопок для виклику поліції

Тривожні кнопки у Закладах освіти Запоріжжя
Ілюстративне. Фото: Суспільне Хмельницький

У Запорізькій області встановили 148 тривожних кнопок у 22 закладах освіти. З наступного року планується збільшити присутність працівників поліції, які відповідатимуть за безпеку дітей, у 430 навчальних закладах. Також посилять і пропускний режим: встановлять металошукачі.

Про це повідомив заступник начальника відділу технічної охорони Управління поліції охорони в Запорізькій області Сергій Вишневецький.

У закладах освіти Запоріжжя посилять заходи безпеки
Сергій Вишневецький, заступник начальника відділу технічної охорони Управління поліції охорони в Запорізькій області. Фото: Суспільне Запоріжжя
"Плануємо охопити заклади як в територіальних громадах (Вільняньська, Кушугумська, Широківська), так і в Запоріжжі. Як мінімум, плануємо встановити тривожні кнопки швидкого реагування, а загалом планується надавати весь спектр послуг: відеоспостереження, пожежна охорона, охорона укриттів, електронні замки до укриттів і присутність поліцейських охорони".

Наразі здійснюється підготовка поліцейських. До кінця грудня планують залучити близько 40 співробітників:

"Зараз опрацьовується курс, тематика, методика, на які теми навчати наших співробітників відповідно до умов роботи в навчальних закладах".

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок