У Сумах провели змагання з вільної боротьби

У Сумах провели змагання з вільної боротьби

9 грудня у Сумах відбувся відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби. За медалі змагалися 150 спортсменів у двох вікових категоріях.

На сумський килим виходили спортсмени 2012-2013 та 2014-2015 років народження з дитячо-юнацької школи з вільної боротьби, ДЮСШ єдиноборств, ДЮСШ “Спартак”, обласної дитячо-юнацької спортивної школи, ОДЮСШ “Колос”, КДЮСШ “Динамо”, борці з Ромнів та Липової Долини.

“До нас завітав Харків. Це дуже гарно – дві команди з Харкова приїхали. Не дивлячись на важку обстановку в країні вони до нас приїхали і помагають нам боротися”, - розповідає головний суддя змагань Олександр Бондар.

У Сумах провели змагання з вільної боротьби
Фото: Суспільне Суми

Андрій Єфтефієв тренує борців-“вільників” у Харкові.

“Суми для нас тепер місто-побратим. В Харкові така сама обстановка як і тут. Тому ми розуміємо один одного та будемо підтримувати. У нас головне не медалі, а якість боротьби та продемонструвати себе. Для багатьох зі спортсменів це можливість виїхати на міжміський килим і проявити себе”, - зазначає тренер Андрій Єфтефієв.

У Сумах провели змагання з вільної боротьби
Фото: Суспільне Суми

Катерина БурмістроваБагаторазова чемпіонка України, чемпіонка світу 2002 року, бронзова призерка чемпіонату світу в Токіо (2008 рік), переможниця Кубка світу у 2002 році в особистому заліку й срібна призерка у 2005 році у команді. Також срібна призерка чемпіонату Європи 2010 року в Баку, триразова чемпіонка Європи у ваговій категорії до 67 кг. Четверте звання чемпіонки Європи здобула у ваговій категорії 72 кг, учасниця літніх Олімпійських ігор 2012 у Лондоні. тренує сумських юнаків та дівчат. За словами тренерки, зараз їй важче, ніж коли вона виступала сама.

“Бо ти хвилюєшся за всіх. Там ти можеш якось впоратися зі своїми хвилюваннями бо ти знаєш, що все в твоїх силах і ти сам дієш і сам борешся. А тут ти наче розумієш як боротися, ти підказуєш, а вони все одно по іншому роблять. Тому тренером важче і набагато”, - пояснює тренерка Катерина Бурмістрова.

У Сумах провели змагання з вільної боротьби
Фото: Суспільне Суми

Ігор Єрофеєв виставив на турнірі чотирьох спортсменів. Про останній старт сезону зазначає: “Хороший дуже старт. Мені сподобалось те, що приїхала не тільки Сумська область, ще багато представників з Харкова. Очікували ще з Києва, але і на тому дуже гарно, дуже гарний турнір, конкуренція сильна”.

За учасниками спостерігали та вболівали їхні батьки.

“Для здоров’я, для підтримки духу морального. І взагалі – спілкування з дітками іншими”, - пояснює мама учасника змагань Ірина Дранник.

У Сумах провели змагання з вільної боротьби
Фото: Суспільне Суми

За словами батька учасників змагань Дмитра Мирошниченка, боротьба мотивує у житті. Діти й вдома між собою борються, на запитання хто сильніший, чоловік жартує: “Залежить від фази Місяця”.

Протягом змагального дня спортсмени у двох вікових категоріях розіграли 23 комплекти медалей.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок